Gry Podobne do Tibia

Tibia to tytuł najpopularniejszej gry MMORPG 2D. Wprowadzona na rynek w 1997 r. Gra stale otrzymuje treści, a ultimante przyciągnęło dużą liczbę graczy. Jednym z wielkich aspektów gry jest hardkorowa prezentacja gatunku, w której gracze uczestniczą w otwartych światach PvP, gdzie każdy gracz może być twoim potencjalnym przeciwnikiem. Poza tym gra oferuje gigantyczny i tajemniczy świat, pełen niebezpiecznych stworzeń. Dlatego trzeba dokładnie się zastanowić przed stawieniem im czoła, ponieważ śmierć może być droga.

Gry Podobne do Tibia

Dofus

Dofus przedstawia propozycję MMORPG z wizją izometryczną i walką turową. W tytule gracze mogą wybrać jedną z 15 dostępnych klas, wyłącznie dla świata gry, i dlatego można ją znaleźć tylko w grach ze studia, Ankama Games. Obecnie można grać w klasyczną wersję tego tytułu, gdy wersja jest obecnie. Ten ostatni, z bardziej dopracowaną i nowoczesną grafiką.

Możesz pobrać grę tutaj.

Eternal Quest

Eternal Quest to 2D MMORPG opracowany przez jednego producenta, który jest Brazylijczykiem. Tytuł został opracowany w Unity i stanowi różnicę dla gier w tym stylu, walki opartej na szybkiej akcji, z umiejętnościami, które skaczą na ekranie. Ponadto, według producenta, tytuł jest całkowicie darmowy i bez Pay-to-Win, co może przyciągnąć graczy, którzy biorą pod uwagę te cechy.

Możesz pobrać grę tutaj.

Ultima Online

Wraz z Tibią, Ultima Online jest jedną z najstarszych gier tego rodzaju i jest postrzegana jako rodzic MMORPG na Zachodzie. Gra oferuje ekspansywny i wciągający świat piaskownicy, z którego codziennie korzystają tysiące graczy na całym świecie. Jest to innowacyjne i niezrównane doświadczenie w świecie internetowych gier RPG dla wielu graczy. Niestety gra jest płatna.

Możesz pobrać grę tutaj.

Zezenia Online

Chociaż został on wyraźnie opracowany przy użyciu zasobów graficznych Tibii, Zezenia Online jest postrzegana jako wyjątkowa gra MMORPG. Tytuł zawiera dużą mapę 4 kontynentów z setkami zaklęć, potworów i misji do odkrycia. Istnieją 3 główne klasy i możesz podnieść swoją postać do jednej z 7 podklas dostępnych na późniejszym etapie gry. Grę tworzą fani starej gry MMORPG Tibia, która tłumaczy podobieństwo stylu graficznego i rozgrywki. Jednak gra nie jest jedynie imitacją lub „otwartym serwerem Tibii”, ale samą grą z wieloma unikalnymi aspektami w mechanice gry i „odczuciu”, które zauważysz podczas próby. Jeśli lubisz PVP, z przyjemnością weźmiesz udział w szybkiej akcji opartej na umiejętnościach, którą oferuje ta gra. Jeśli wolisz grać w spokoju, jest też świat bez PVP. Inne znaczące cechy gry to lochy, zbieranie składników i wytwarzanie mikstur, zakwaterowanie dla graczy, system zadań (w tym zadania bossów), areny bitew i futbolu oraz wiele innych.

Możesz pobrać grę tutaj.

Dark Story Online

Dark Story Online to reprezentacyjna gra MMORPG 2D, której oficjalna premiera zajęła trochę czasu. W sumie było to ponad 10 lat rozwoju. Gra oferuje kolorową i animowaną grafikę z charyzmatycznymi postaciami i magicznym światem fantasy. Gra ma między innymi systemy rzemieślnicze, kucie, postępy, kolekcjonerskie karty potworów i ma bardzo pełny tytuł.

Możesz pobrać grę tutaj.

Kaion Tale

Kaion Tale, dostępny na platformie Steam, zawiera magika 2D, w którym gracze wyruszają na przygodę i nawiązują przyjaźnie. Tytuł zawiera unikalną grafikę, która graniczy z pikselowym stylem, walcz w czasie rzeczywistym i w szybkim tempie z różnymi umiejętnościami. Ponadto gra ma kilka cech charakterystycznych dla gatunku MMORPG, takich jak możliwość uczestniczenia w walce PvP, eksploracji rozległego i otwartego świata, uczestnictwa w frakcjach, wyboru między trzema zawodami, ulepszania wyposażenia, tworzenia i wymiany przedmiotów z innymi graczami i więcej.

Możesz pobrać grę tutaj.

Time Rift

gry podobne do margonem

Time Rift to gra przeglądarkowa stworzona w 2003 roku jako Łowcy. Od tego czasu jest stale rozwijany i ulepszany. Kolejna edycja, pod nazwą Czahoo, była podstawą obecnej formy i przeszła całkowitą przebudowę, zarówno pod względem interfejsu, jak i funkcjonalności. Po ponad 16 latach pracy i niezliczonych udoskonaleniach powstał Time Rift, łączący atmosferę starych dobrych gier przeglądarkowych RPG z nowoczesnym wyglądem, wieloma nietypowymi rozwiązaniami i dostępnością na urządzeniach mobilnych.

Możesz pobrać grę tutaj.

Stein

Stein to wieloplatformowa gra MMORPG, która oprócz komputera PC może być również odtwarzana na telefonie i oferuje prostą grafikę i rozgrywkę. Tytuł zawiera trwały świat z różnorodnymi misjami i przedmiotami, lochami, zawodami i nie tylko.7

Możesz pobrać grę tutaj.

Orake

Orake to 2D MMORPG w stylu oldschoolowym, który przypomina gry z lat 2000. Twoja przygoda zaczyna się w upadku, w którym gracz musi znaleźć wyjście z granic swoich koszmarów. Po ucieczce gracz trafia do Aracii, tętniącego życiem miasta, w którym możesz odkrywać misje i mieszać się z mieszkańcami miasta i innymi graczami, aby dowiedzieć się więcej o nawigacji w grze. Na północy znajduje się Boneyard, gdzie możliwa jest ryzykowna walka między graczami. Możesz rozwijać swoje umiejętności z różnych umiejętności bojowych, nie walczących i hodowlanych lub wędrować i odkrywać liczne miasta, lochy i specjalne obszary pełne unikalnych przedmiotów i trudnych potworów.

Możesz pobrać grę tutaj.

Wing of Misadventure

Wing of Misadventure to brazylijska gra MMORPG 2D, wyprodukowana przy użyciu RPG Maker VX, która ma dobrze zaprojektowaną grafikę o unikalnym i animowanym stylu, która pomimo uroczego aspektu, wciąż jest hardkorową MMORPG, a zatem skomplikowana.

Możesz pobrać grę tutaj.

Bloodstone

Bloodstone to 2D MMORPG opracowany przez Brazylijczyków, który został niedawno ogłoszony na Brasil Game Show w São Paulo. Gra jest bardzo podobna do „Tibii” graficznie, a nawet w interfejsie. Jednak twórcy starają się, aby gra poruszała się płynnie i gwarantuje, że MMORPG będzie darmowym modelem do grania. Oczekuje się, że programiści uruchomią wersję beta między grudniem 2015 r. A styczniem 2016 r.

Możesz pobrać grę tutaj.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *