Gry Podobne do Tibia

Być może granie w Tibię dzisiaj to żart wśród graczy, którzy preferują gry 3D o lepszej jakości graficznej, ale dla wielu dużych facetów, którzy mieli dostęp do Internetu w połowie 1995-2005, Tibia była bramą do świata MMORPG.

Dziś Tibia nadal przynosi duże zyski swoim programistom, ale ma znacznie niższą bazę graczy w porównaniu do czasów świetności.

Chociaż styl gry „Tibia” jest dość interesujący i odnosi sukcesy z serwerami z otwartym systemem PvP i trybem PK, kilka obecnych gier nie miało tego samego modelu. Czyniąc Tibię prawie wyjątkową.

Dlatego bardzo trudno jest nam wybrać gry podobne do „Tibii”, więc bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyś dał nam sugestie dotyczące kolejnych gier.

Tibia Podobne gry
Gry podobne do Tibii
Gry takie jak Tibia
Tibia pirata Podobne gry
Gry takie jak Tibia
5 – Aberoth

Aberoth to dwuwymiarowa gra MMORPG, której retro grafika pojawi się w lipcu 2015 r. Gra rozpoczyna się, gdy gracz ucieka z więzienia bez ekwipunku i zaklęć i musi odkrywać świat.

Gra jest bardzo interesująca, ponieważ ma pewne funkcje podobne do Tibii, na przykład można atakować innych graczy w prawie wszystkich obszarach.

Ale gra ma również wiele innych funkcji i systemów, które czynią ją wyjątkową, na przykład zdolność przekształcania się w bestię, chwytania potworów i uczynienia z niej swojego zwierzaka.

W Aberoth można także grać za darmo na Steamie lub w przeglądarce.

4 – RPG MO

RPG MO to 2D MMORPG z bardzo ograniczoną mechaniką, jeśli uważasz, że Tibia jest już ograniczona przez brak ruchu w walce lub nawet dźwięku, to zaskoczy Cię RPG MO. W tytule postacie nie mają ruchu, aby chodzić i atakować.

Nieźle, „RPG MO” sprawia, że ​​gracze wracają do początków MMORPG z ograniczoną grafiką 2D i mechaniką.

Grę można pobrać za darmo na platformę Steam.

3 – Linkrealms

Linkrealms to 2D-oldschoolowa piaskownica MMORPG. Obecnie Linkrealms jest wciąż w fazie rozwoju i mogą grać tylko osoby, które zdobędą jeden z pakietów założycieli.

Gra otrzymała już zielone światło na platformie, aby uczestniczyć w platformie Steam.

2 – Ultima Online

Pomimo nazwy Ultima, Ultima Online jest uważana za jedną z pierwszych wydanych gier MMORPG. Został wydany zaledwie 8 miesięcy po „Tibii”.

„Ultima Online” to MMORPG 2D z grafiką w stylu rysowania, gra jest nadal dostępna, jednak jest bezpłatna tylko dla początkujących graczy i tylko przez pierwsze 14 dni.

1 – Krwawnik

Bloodstone to 2D MMORPG opracowany przez Brazylijczyków, który został niedawno ogłoszony na Brasil Game Show w São Paulo.

Gra jest bardzo podobna do „Tibii” graficznie, a nawet w interfejsie. Jednak twórcy starają się, aby gra poruszała się płynnie i gwarantuje, że MMORPG będzie darmowym modelem do grania.

Oczekuje się, że programiści uruchomią wersję beta między grudniem 2015 r. A styczniem 2016 r.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *