Gry Podobne do Terraria

Terraria to niezależna gra RPG akcji stworzona przez twórcę gier Re-Logic. Zawiera eksplorację, rękodzieło, budowanie struktur i walkę z niebezpiecznymi potworami w proceduralnie generowanym świecie 2D.

Gry Podobe do Terraria

Sings of Life

Signs of Life to piaskownica typu survival science fiction, w której łączy elementy generowane automatycznie z elementami tworzonymi przez graczy. W tym tytule możesz odkrywać tajemnicze lokalizacje, w których znajdują się kopalnie bloków zasobów, a także spotkania z dziwnymi stworzeniami, niektóre bardzo niebezpieczne. Gracze mają za zadanie wytwarzać przedmioty, sprzęt i gadżety, aby ułatwić im życie w grze.

Dig or Die

Propozycja wykopania lub zgonu polega na eksploracji wrogich planet w poszukiwaniu zasobów do zbudowania potężnej obrony w celu ucieczki z życiem. Gra ma strategiczną atrakcję, ponieważ konieczne jest mądre umieszczanie wież, aby się bronić, oprócz fizyki, ponieważ struktury mogą się zawalić, jeśli nie zostaną poprawnie zbudowane. W grze jesteś przedstawicielem firmy wydobywczej o nazwie CRAFT & CO, która sprzedaje zautomatyzowane narzędzia produkcyjne, dopóki nie spadniesz na wrogą planetę. Tytuł jest dostępny na Steamie za 15,99 R $ z portugalskim interfejsem.

Windforge

Windforge to gra typu piaskownica z bocznym przewijaniem, która podkreśla eksplorację wrogiego powietrza w świecie punkowym. Wszystko, co zobaczysz w tej grze, można stworzyć lub zniszczyć, tytuł zapowiada się na pozbawioną barier grę RPG, w której gracz jest nagradzany za rozwiązywanie problemów i improwizowanie. Tytuł oferuje również pełne dostosowanie do struktur lotniczych, w których wyruszasz w nową podróż, aby odkryć i przetrwać w tym niesamowitym świecie.

King Arthus Gold

King Arthu’s Gold to gra tych samych sług z Soldat, w której możesz budować średniowieczne budowle, aby stawić czoła innym graczom w niesamowitych pojedynkach z mieczami jak rycerz lub łuk z łucznikiem. Tytuł łączy elementy z gier takich jak grafika Worms i Metal Slug. Tytuł podkreśla możliwość budowania wież, niszczenia zamków wroga, interakcji z wrogami. King Arthu’s Gold jest dostępny na Steamie za 19,99 R $ z opcją meczów wieloosobowych z maksymalnie 32 graczami.

Epic Inventor

W Epic Invetor jesteś odkrywcą, który, aby przetrwać i kontynuować swoją podróż, musi zbierać zasoby. Gra jest mieszanką RPG i elementów przygodowych, w których napotykasz kilka potworów i wrogów, aby ich pokonać, musisz użyć tylko tego, co udało ci się zbudować lub znaleźć, ponieważ pierwszą bronią w grze jest gałąź. Możliwe jest tworzenie różnego rodzaju przedmiotów, w tym zbroi i mieczy.

Craft the World

Craft the World to gra strategiczna wyprodukowana przez Dekovir Entertainment, która łączy elementy Terrarii i „obrony wieży” z krasnoludami w losowo generowanym świecie, takim jak kilka niebezpiecznych stworzeń. Głównym celem gry jest zbudowanie wieży krasnoludów i przetrwanie, w tym celu musisz zebrać zasoby do budowy uzbrojenia i wyposażenia. W grze kontrolujesz krasnoludy i wydajesz im polecenia, aby kopały, atakowały inne stworzenia, budowały budynki itp.

Starbound

Starbound to piaskownica o tematyce pozaziemskiej, w której wszystko zaczyna się, gdy podczas podróży powrotnej do domu dzieje się coś nieoczekiwanego i gubisz się w kosmosie. Teraz, aby przetrwać, musisz zejść na najbliższą planetę, aby zebrać zasoby do naprawy statku. W Starbound tworzysz własną historię i starasz się przetrwać, aby zniszczyć siły wroga, które zniszczyły Twój dom.

Deep World

DeepWorld to ogromna darmowa gra online opracowana przez Bytebin, w której dowodzisz światem z tysiącami innych graczy, a także napotykasz kilka tajemniczych stworzeń, a nawet walczysz z innymi graczami. Tytuł jest dostępny bezpłatnie na Steamie na PC i MAC oraz na urządzeniach mobilnych z Androidem.

Crea

Crea to gra przeglądarkowa opracowana przez niezależną firmę produkcyjną Siege Games, która zawiera elementy RPG, walki, rzemiosła i losowych światów, aby generować zabawne wrażenia podczas meczów online dla wielu graczy. Gra oferuje także ponad 80 umiejętności, kilka możliwości tworzenia przedmiotów we wszechświecie z różnymi typami stworzeń i progresją poziomów.

Junk Jack

Junk Jack to side-scrollowa gra w tym samym stylu co Terraria, ale skoncentrowana na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi IOS oraz PC i MAC. Tytuł oferuje eksplorację, różne możliwości tworzenia i wydobywania. Ponadto gra ma kilka interesujących elementów, takich jak moby, uprawy, gotowanie i inne.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *