artykuł

Gry Podobne do Sims

The Sims to jedna z najbardziej znanych gier na platformę PC, której celem jest zbudowanie domu dla rodziny i zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby każdy członek rodziny był szczęśliwy, upewniając się, że jego potrzeby są spełnione i dbając o zdrowie. Istnieje jednak wiele gier podobnych do The Sims, które można pobrać na Androida.

Gry The Sims na PC
Gry takie jak The Sims 4
The Sims Mobile Games
The Sims Powiązane gry dla Androida
The Sims Online Podobne gry
The Sims Podobne gry, których nie musisz pobierać
The Sims Celular Podobne gry
The Sims Related Games

Gry Podobne do Sims

Avakin Life

Jest to jedna z gier podobnych do The Sims, z którą będziesz mógł zapoznać się, konkurować i odkrywać prawdziwy świat, oprócz tego, że można oglądać grę w trzech wymiarach, a także dekorować i personalizować swój dom w dowolny sposób. Aby pobrać, możesz przeszukać sklep Play.

Gra wyróżnia się światem online, w którym gracze mogą wchodzić w interakcje na różne sposoby. Na przykład można odwiedzić niektóre miejsca, takie jak restauracje, sale koncertowe itp., I zaprzyjaźnić się z dziesiątkami graczy, którzy tam są.

W części personalizacyjnej możesz zmienić główne cechy lalki, takie jak włosy, usta, a także kupować nowe ubrania w przyszłości. Gra nie jest tak symulacyjna jak The Sims, ale zapewnia dobrą zabawę z innymi graczami z całego świata.

Pobierz Avankin Life

Wirtualne rodziny 2

Jeśli chcesz mieć własny dom, na przykład tę grę, możesz spełnić to marzenie, ponieważ pozwala ci nawet adoptować osoby, które chcesz być częścią rodziny. W tej grze możesz zarabiać pieniądze, pracować, zaspokajać wszystkie potrzeby swojej rodziny, wypełniając w ten sposób wszystkie potrzebne luksusy.

Gra oferuje widok izometryczny, więc możesz kontrolować swoje postacie i cały aspekt gry, oglądając je z góry. Głównym celem gry jest, tak jak w prawdziwym życiu, adopcja rodziny i sprawienie, by z czasem odniosła sukces, w tym znalezienie pracy, kontaktów z innymi ludźmi, posiadanie dzieci i wiele więcej.

Najważniejszym wydarzeniem w grze jest jednak możliwość budowania i dostosowywania domu, dodając meble i urządzenia gospodarstwa domowego zgodnie z upodobaniami.

Virtual Families 2 ma wersję na PC i Androida, poniżej możesz pobrać wersję na Androida dostępną w sklepie Google Play.

Pobierz wirtualne rodziny 2

City Island 4

W tej grze musisz zbudować miasto, oprócz tego, że jest najbardziej popularne w grze. Tutaj musisz skupić się na budowaniu, aby móc cieszyć się wspaniałą atmosferą, którą tworzy miasto, może być wielu budowniczych w mieście, a tym samym stworzyć rajską wyspę z dużą ilością złota i pieniędzy.

Oto niektóre z gier, które można znaleźć na Androida w sklepie Google Play.

Home Street

Narysuj dom swoich marzeń. Gra oferuje nowy sposób symulacji i budowania domu, w którym możesz zbudować dom, który chcesz i wypełnić go różnego rodzaju przedmiotami, być kimkolwiek chcesz i żyć codziennym życiem pełnym przyjaciół i nadal możesz je odwiedzać.

Second Life
Second Life jest bardzo podobny do tradycyjnego MMORPG, ale bez zależności od konfliktów lub celów. Gracze mogą dosłownie podjąć „drugie” życie, tworząc awatara i wyruszając na odkrywanie siebie i świata! Istnieją serwery dla każdego możliwego miejsca, od epoki wiktoriańskiej w Londynie po fantastyczne królestwa, i wszystkie można dostosowywać.

IMVU

W tej grze gracze będą mogli tworzyć własne awatary 3D, tutaj mogą wchodzić w interakcje z milionami użytkowników z całego świata dzięki zabawnej grafice 3D. Możesz kupować ubrania i ubierać swojego awatara, jak chcesz, tworzyć prywatne strefy i dekorować je, aby były Twoim wirtualnym domem.

Oto niektóre gry online, które można łatwo pobrać i dobrze się bawić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *