Gry Podobne do Roblox

Roblox to gra wieloosobowa stworzona w 2005 roku z grafiką inspirowaną klockami LEGO, w której gracze są odpowiedzialni za tworzenie pokoi w stylu, w którym chcą, takich jak między innymi MMORPG, PvP, otwarty świat, czat. Nawet korzystając z wolności „Roblox Studio” wielu graczy opracowuje mapy i historie oparte na japońskich kreskówkach i filmach.

Roblox Podobne gry


Gry podobne do Roblox
Gry takie jak Roblox
Gry podobne do Roblox

Garrys Mod pozwala graczom budować dowolne samochody, domy i różnego rodzaju konstrukcje przy użyciu zasobów dostępnych w grze.

Cubelands to gra przeglądarkowa dla wielu graczy z kolorową grafiką. Tytuł rozgrywa się w uniwersum 3D, w którym gracze mogą budować dowolne struktury, takie jak miasta i wyspy, używając kostek. To zależy od wyobraźni każdego gracza, aby stworzyć własną wyspę.

Blockland to kolejna gra, która wykorzystuje cechy klocków LEGO, aby stworzyć otwarty świat pełen zabawy dla swoich graczy. Tytuł został wydany dwa lata po Robloxie w 2007 roku i podkreśla eksplorację i tworzenie obiektów z zabawkami w otwartym świecie.

Kogama to gra przeglądarkowa dla wielu graczy, która jest bardzo popularna wśród 10-latków, co pozwala graczom bawić się w różnego rodzaju historiach stworzonych przez innych graczy. Ponadto gra oferuje grafikę podobną do klocków LEGO, w której gracze mogą dostosowywać swoje postacie zgodnie z ich kreatywnością.

Minecraft to kolejna gra bardzo podobna do Roblox. W nim gracze mogą eksplorować gigantyczny świat w poszukiwaniu zasobów, aby przetrwać, lub lepiej, dzięki setkom dostępnych MOD, tytuł staje się czymś więcej niż grą survivalową, na przykład istnieją MODy z motywem Pokémon, Dragon Ball, między innymi .

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *