artykuł

Gry Podobne do Roblox

Roblox jest znany jako jedna z największych platform gier społecznościowych. Twierdzą także, że mają co najmniej 60 milionów graczy miesięcznie. Roblox składa się z tysięcy różnych gier tworzonych przez użytkowników, co oznacza, że ​​gracze (którzy są programistami) stworzyli własne mini-gry, takie jak parki rozrywki, wyścigi, a nawet pokazy mody. Ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych gier, wielu szuka alternatyw dla tej gry. Szukasz gry, która jak Roblox oferuje jeszcze coś innego? Każda z gier z tej listy ma co najmniej jedną wspólną cechę z Roblox, jeśli nie wszystkie.

Minecraft

Minecraft to bez wątpienia jedna z najlepszych gier typu sandbox wszechczasów. Funkcje i tak dalej. Pod tym względem może nie być bardzo podobny do Robloxa, ale ma swoje podobieństwa. Jeśli chodzi o gry takie jak Roblox, Minecraft na pewno musi znaleźć się na liście. Choć grafika nie jest tak atrakcyjna, wciąż jest jedną z najpopularniejszych gier jednocześnie. Ta gra pozwala graczom kopać bloki i tworzyć przedmioty. Mapa jest również rysowana losowo, co oznacza, że ​​za każdym razem nie zobaczysz identycznej mapy.

Garrys Mod

Garry’s Mod to unikalna alternatywa Roblox, zapewniająca ekstremalny ruch, który pozwala graczom dostosowywać i edytować sposób gry. Modyfikacja Garry’ego została początkowo zaprojektowana jako mod Half-Life 2, ale ostatecznie została wydana jako własna wersja. Zobaczysz uderzające podobieństwa między tą grą a Half-Life 2. Gra ma doskonałą jakość, która pozwala graczom przenosić obiekty gier wideo za pomocą silnika źródłowego, dzięki czemu gracze mogą zabierać i łączyć wiele postaci z gry, aby zepsuć się w dowolnym momencie. Dzięki mnóstwu dodatków i modyfikacji, które łączą w sobie jeszcze bardziej pomysłowe koncepcje i projekty, możesz być pewien, że spodoba ci się.

Kogama

KoGoMa to gra przeglądarkowa, która czerpie wiele inspiracji z gier takich jak Roblox i Minecraft. Najpierw utwórz awatary i dołącz do gry polegającej na zbieraniu gwiazd. Gracz z największą liczbą gwiazd wygrywa, ale będziesz walczył z innymi graczami i ich kreacjami. Ta gra jest dość prosta, ale pozwala tworzyć zabawne bronie, które można eksperymentować z miażdżeniem wrogów.

LEGO Worlds

LEGO Worlds czerpie inspirację z gier takich jak No Man’s Sky, aby zapewnić nieograniczony wszechświat do eksploracji. Cały świat składa się z różnorodnych krajobrazów wykonanych z klocków LEGO. W grze jest wiele do zobaczenia i zrobienia, choć nie ma wielu trybów rozwoju gry. Jeśli lubisz kunszt i konstrukcję Roblox, LEGO Worlds ma wiele do zaoferowania. Brak tworzenia własnych trybów gry sprawia, że ​​LEGO Worlds są zabawne.

Creativerse

Creativerse jest jak Minecraft lub Roblox na sterydach. Na świecie jest ogromna planeta oparta na blokach. Istnieje wiele różnych naturalnych środowisk i egzotycznych stworzeń, które sprawiają, że znikają. Niektóre biomy są tak poważne, że do przetrwania będziesz potrzebować specjalnego sprzętu. Gra pozwala tworzyć specjalne prywatne światy ze znajomymi lub grać na publicznych serwerach, aby poznać nowych przyjaciół. To darmowa gra, która zapewnia setki godzin rozrywki. Chociaż niektórzy mogą to opisać jako wydech Minecraft, jest tutaj wystarczająco dużo materiału, aby było fajnie.

Blockland

Blockland to kolejna gra, która wykorzystuje cechy klocków LEGO, aby stworzyć otwarty świat pełen zabawy dla swoich graczy. Tytuł został wydany dwa lata po Robloxie w 2007 roku i podkreśla eksplorację i tworzenie obiektów z zabawkami w otwartym świecie.

Cubelands

Cubelands to gra przeglądarkowa dla wielu graczy z kolorową grafiką. Tytuł rozgrywa się w uniwersum 3D, w którym gracze mogą budować dowolne struktury, takie jak miasta i wyspy, używając kostek. To zależy od wyobraźni każdego gracza, aby stworzyć własną wyspę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *