Gry Podobne do Minecraft

Tytuł „najlepiej sprzedającej się gry wszechczasów” jedynie usprawiedliwia dużą liczbę gier podobnych do Minecrafta. Zgadza się, gra jest parametrem dla wielu graczy, którzy chcą przeżyć piękne przygody w otwartym świecie, z narzędziami w stylu piaskownicy. Wielka swoboda, jaką daje graczom Minecraft, przyciąga uwagę. W grze możesz tworzyć niesamowite rzeczy, walczyć o przetrwanie, eksplorować ogromny świat. W każdym razie to kompletna przygoda. W rzeczywistości gra jest prawdziwym fenomenem. Więc jeśli szukasz gier podobnych do Minecraft, wiedz, że w tym poście znajdziesz 10 niesamowitych opcji. Tak, wybrałem kilka bardzo interesujących gier, które wyglądają jak potężny Minecraft, ale mają pewne cechy wyjątkowości … sprawdźmy listę?

Gry Podobne do Minecraft

Cube World

Cube World to gra, która przypomina Minecraft w dwóch punktach: wizualnym i wysokim poziomie eksploracji. Gra została wydana w 2019 roku i przedstawia się jako RPG akcji, w której gracze mogą wybrać jedną z dostępnych klas i wyruszyć w podróż. Gra opiera się na podstawowych założeniach dobrej gry RPG akcji i wyróżnia się oferowaniem ogromnych map, które są generowane proceduralnie. Systemy hodowli są również świetne i zapewniają, że gracze mogą dobrze wykorzystać przedmioty zebrane podczas eksploracji.

Islet Online

Ekscentryczna Islet Online to kolejna opcja jakości wśród gier podobnych do Minecraft. W tej przygodzie, która została uruchomiona w 2019 roku, gracze znajdują mieszankę różnych rodzajów gier … krótko mówiąc, mamy piaskownicę MMORPG, skoncentrowaną na eksploracji i tworzeniu. Po wejściu w tę podróż gracz przyjmuje misję eksploracji ogromnych map i poszukiwania zasobów w celu zbudowania nowego świata. Wszystkie działania w grze generują doświadczenie dla postaci, która ewoluuje i zdobywa nowe umiejętności. Warto sprawdzić tę ciekawą grę.

Medieval Engineers

Jak sama nazwa wskazuje, Medieval Engineers to gra, która stawia graczy w roli inteligentnych budowniczych z epoki średniowiecza. Mamy tutaj grę typu sandbox, w której misją jest eksploracja rozległego świata i poszerzanie królestw, budowanie zamków, machin wojennych i wiele więcej. Średniowieczni inżynierowie pojawili się w 2015 roku, ale wciąż są w fazie wczesnego dostępu. Mimo to gra zdołała już pokazać swoją moc. Grafika jest dobrej jakości, mechanika jest inteligentna, a przesłanka jest bardzo ciekawa. Dobra gra!

Pixark

Wyobraź sobie, jak wyglądałoby połączenie Minecraft i Ark: Survival Evolved … Cóż, to (lub prawie) PixArk. Wydana w 2019 roku gra działa jako wydzielenie wyżej wymienionych gier i gwarantuje bardzo ciekawe wrażenia dla graczy. PixArk ma tę samą przesłankę, co Ark: Survival Evolved, co oznacza, że ​​gracze są „rzucani” na wyspę opanowaną przez jurajskie stworzenia i muszą zrobić wszystko, aby przetrwać. Oczywiście wygląd oparty na wokselach i oryginalne mechanizmy sprawiają, że gra jest piękną alternatywą.

Terraria

Gry, która jest ciągle określana jako „Minecraft 2D”, nie można pominąć na liście gier podobnych do Minecraft, prawda? Terraria, wydana w 2011 roku, to gra, która łączy elementy gier RPG, eksploracyjnych i konstrukcyjnych, oferując graczom wyjątkowe wrażenia. Mimo skromnej grafiki gra jest w stanie zająć graczy wieloma opcjami. Przetrwanie jest wyzwaniem, środowisko jest wrogie, a niebezpieczne stworzenia cały czas się kręcą. Terraria to świetna gra, koniecznie sprawdź!

Forager

Pierwotnie stworzony w dżemie (w którym Forager zajął drugie miejsce!) Ponad 200 tysięcy graczy przetestowało prototyp! Prosiłeś o WIĘCEJ FORAGERA, więc proszę bardzo! Pełne doświadczenie ponad 15 godzin dla wszystkich w serwisie Steam! Forager to otwarta gra 2D inspirowana grami eksploracyjnymi, rolnymi i hodowlanymi, takimi jak Stardew Valley, Terraria i Zelda.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *