Uncategorized

Gry Podobne do Metin

Metin 2, uważany za klasyczną grę MMORPG, ma fabułę opartą na tajemniczych kamieniach o złych wpływach zwanych Metin, które były odpowiedzialne za wyrządzenie szkody narodowi.

Metin 2 Podobne gry
Gry takie jak Mentin 2
Najnowsze gry Metin 2


Podobne gry do Metin 2


5 – Age of Wushu

Age of Wushu to trójwymiarowa gra fantasy typu MMORPG oparta na chińskiej dynastii Ming. Dołącz do jednej z ośmiu szkół sztuk walki i wybierz jedną z pięciu oryginalnych argumentów do naśladowania.

Dzięki grze opartej na kombinacjach i kontratakom oraz dużemu światu do odkrywania Age of Wushu oferuje fascynujące wrażenia dla graczy, którzy chcą zainwestować swój czas.

Uzyskaj dostęp do oficjalnej strony

4 – Silkroad Online

Silkroad Online to fascynująca gra MMORPG, która łączy fantazję z prawdziwymi faktami historycznymi. Wielki światowy sukces, gra online przyniesiona do Brazylii we współpracy z Joymaxem, oferuje bogate w szczegóły środowisko, w którym angażujesz się w przygody przez Jedwabny Szlak, skomplikowaną i niebezpieczną trasę handlową łączącą Chiny z Zachodem.

Możesz uzyskać dostęp do międzynarodowych serwerów, w całości w języku angielskim, i stawić czoła wszystkim wyzwaniom tej trasy wraz z graczami z całego świata. Co najlepsze, można to zrobić za darmo!

Uzyskaj dostęp do oficjalnej strony

3 – Loong

W Loong jesteś odpowiedzialny za odkrycie jednej z największych starożytnych cywilizacji stworzonych przez mitycznego boga Pangu. Odkryj tajemnicę otaczającą dziewięć regionów w poszukiwaniu legendarnego smoka. Przepisz historię i zostań legendą, przechodząc ścieżkę najciemniejszych lochów, walcząc z niesamowitymi stworzeniami i zdobywając zapierające dech w piersiach moce.

Tytuł zawiera szczegółową grafikę 3D, walkę z akcją z różnorodnymi umiejętnościami inspirowanymi Kung Fu oraz bitwy PvP i wojny gildii.

Uzyskaj dostęp do oficjalnej strony

2 – Rappelz

Zanurz się w świecie mrocznej fantasy Rappelz MMORPG! Czekają na Ciebie tysiące potworów, setki kombinacji umiejętności, lochy należące do sojuszu i najintensywniejszy system zwierząt domowych na świecie! Zagraj teraz i wypróbuj naprawdę starą grę.

Tytuł oferuje czystą grę MMO, która łączy w sobie mroczną grafikę fantasy z głębokim dostosowaniem postaci, taktycznym treningiem zwierzaków i PvP / PVE.

Uzyskaj dostęp do oficjalnej strony

1-9 Dragons

9Dragons to darmowa gra 3D MMORPG z płynną walką w sztukach walki, bujnym otoczeniu i intensywnym PvP. Zanurz się w hipnotyzującym świecie, który powstał w starożytnych Chinach na początku łowcy sztuk walki.

Wybierz miejsce docelowe wraz z klanami „białymi” lub „czarnymi” i baw się, aby stać się prawdziwym artystą sztuk walki.

Uzyskaj dostęp do oficjalnej strony

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *