Gry Podobne do Legend Online

Legend Online to bardzo popularna gra RPG online dla przeglądarki i Facebooka, która jest obecnie w wersji II.

Gry Podobne do Legend Online

Epic Heroes

Epic Heroes War to gra RPG z elementami strategii w stylu tower defense, w której jesteś odpowiedzialny za pokonanie hord wrogów z innymi graczami w różnych misjach obecnych w grze. Istnieje ponad 20 bohaterów o unikalnych zdolnościach, ponad 250 przedmiotów, 20 jednostek, 60 poziomów kampanii i więcej. Możesz tu zagrać.

Holy Knight

Holy Knigh TH – Global PK to Action RPG na Androida z piękną grafiką 3D w najlepszym stylu anime. Wszystko zaczyna się, gdy starożytna najeźdźca atakuje świętą ziemię Smoczego Rycerza, a po nieoczekiwanym wydarzeniu jesteś odpowiedzialny za uratowanie swojego królestwa. Gra zawiera wojnę między kontynentami, zwierzaki domowe, przygody na mondo, wymagających bossów, wojny klanów i wiele więcej – wszystko bez trybu automatycznego. Możesz tu zagrać.

Dragon Blaze

W przypadku Androida Dragon Blaze oferuje graczom urzekający świat, w którym jesteś odpowiedzialny za odkrycie tajemnicy siedmiu kluczy. Gra ma dobrą grafikę z oszałamiającymi efektami, ponad 100 unikalnych sojuszników, z systemem grupowym, który pozwala szybciej awansować i więcej. Możesz tu zagrać.

Heroes Charge

Heroes Charge to RPG akcji z arenami bitewnymi dla wielu graczy, w których możesz trenować swoich bohaterów i zbierać członków drużyny, aby pokonać trudnych przeciwników. W grze możesz wybrać do 50 bohaterów o unikalnych cechach, znaleźć rzadkich bohaterów, rozwinąć najlepsze umiejętności, tworzyć gildie, walczyć na arenie PvP, aby zyskać sławę i wiele więcej. Heroes Charge jest dostępny za darmo, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Sklepu Play. Możesz tu zagrać.

League of Angels III

League of Angels III to internetowa gra fantasy RPG opracowana przez GTArcade, w której kontrolujesz anielskie bohaterki i walczysz o ocalenie świata przed demonami i siłami ciemności. W grze jest ponad 50 grywalnych bohaterów, a zgodnie z postępami w grze odblokujesz nowy ekwipunek, umiejętności i bohaterów. Ponadto gracze mogą wybierać spośród 3 imperiów aniołów, które zapewniają elastyczność podczas tworzenia grup i wykonywania taktyk. Możesz tu zagrać.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *