Gry Podobne do League of Angels

Wydany w grudniu 2013 r. League of Angels lub pierwszy tytuł w udanej serii gier RPG Online od GTArcade, tytuł się liczy

Podobne gry do League of Angels

Legend Online

znany również jako Legend Online II, to gra w stylu MMORPG opracowana przez 7road i opublikowana przez Oasis Games w dniu 7 sierpnia 2012 r. Jest to bezpłatna gra przeglądarkowa, której formą przychodów są mikro transakcje . Jego platformy są oficjalną stroną internetową Oasis Games i Facebooka.

Możesz tu zagrać.

Legacy of Discord

W Legacy of Discord gracze doświadczają intensywnych walk w czasie rzeczywistym, tnąc, rozrywając i niszcząc wszystko na swojej drodze w ogromnym fantastycznym świecie. Graj jako grupa z przyjaciółmi i plądruj zdradzieckie lochy lub walcz z rywalami na arenie i na wielkich polach bitew PvP. Ulepsz swoją postać i zmień niedoświadczonego wojownika w nieustępliwego boga wojennego.

Możesz tu zagrać.

Era of Celestials

W Erze Niebiańskich Mędrcy będą twoimi najbardziej lojalnymi obrońcami. W ogniu bitwy zawsze będą przy tobie! Znajdziesz kilku Magów, z których każdy zapewnia różne formy pomocy, i będziesz mógł je dowolnie wymieniać, oferując różnorodne strategie, które pomogą ci pokonać każdą sytuację.

Możesz tu zagrać.

Rangers of Obvilion

W tytule gracze biorą udział w walce w czasie rzeczywistym z całkowicie odblokowaną kamerą i widzą świat Rangers of Oblivion. Opanuj 6 unikalnych rodzajów broni: Wielki Miecz, Lanca, Długi Łuk, Bliźniacze Ostrza, Kostur i Rękawice Pancerne. Poluj, zabijaj i plądruj potwory, aby wykuwać mocniejszy sprzęt i pokonać mocniejszych i trudniejszych wrogów.

Możesz tu zagrać.

League of Angels II

League of Angels III to trzeci tytuł udanej serii gier RPG Online od GTArcade. Gra jest turową grą fantasy MMORPG / fantasy, wydaną przez R2Games.com. Łącząc znane funkcje gry wieloosobowej z RPG.

Możesz tu zagrać.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *