Gry Podobne do Imvu

IMVU to wirtualny świat, który oferuje graczom możliwość spotykania się i grania w mini gry z tysiącami graczy na całym świecie.

Podobne gry do IMVU


3 – Gaia Online

Gaia Online to wirtualny świat 2D z grafiką w najlepszym stylu anime, zapoczątkowany w 2003 roku i nadal aktywny z setkami graczy online.

Najważniejszym wydarzeniem jest duża liczba dostępnych forów, które zajmują się różnymi tematami, w tym innym sposobem na poznanie osób zainteresowanych tymi samymi tematami co Ty. Kolejną kwestią jest duża liczba mini-gier, w które można grać z przyjaciółmi.

2 – Twinity

Twinity to wirtualny świat 3D wyprodukowany przez niemiecką firmę Metaversum GmbH, w której uwagę przyciągają środowiska i wirtualne miasta, które są inspirowane miastami z prawdziwego świata, są nawet uważane za prawdziwe repliki.

Gra pozwala graczom dostosować swoje awatary w najlepszy możliwy sposób, a ponadto można robić zakupy w sklepach i organizować prawdziwe przyjęcia z przyjaciółmi.

1 – Second Life

Zobacz także: Gry podobne do The SIMS

Second Life to gra 3D w wirtualnym świecie, która stała się bardzo popularna w 2004 roku. Tytuł nadal ma dużą bazę graczy i pozwala graczom na prawdziwe życie w wirtualnym świecie, w którym można kupić nieruchomości, samochody, ubrania. Oprócz spotkań z tysiącami ludzi z całego świata.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *