Gry Podobne do Grepolis

Grepolis to gra przeglądarkowa osadzona w czasach starożytnych, w której możesz budować wspaniałe miasta i zawierać potężne sojusze.

KingsAge

W KingsAge wcielasz się w rolę króla, dlatego jesteś odpowiedzialny za rozwój gospodarki twojego małego miasteczka, nie zapominając o ulepszeniu swoich żołnierzy, którzy będą odpowiedzialni za obronę i atakowanie pobliskich wrogów. Tytuł nie jest całkowicie grą strategiczną, ale wymaga pewnych elementów inspirowanych gatunkiem, ponadto tempo gry jest bardzo wolne, innymi słowy dobrze jest mieć cierpliwość, ale można ją przyspieszyć za pomocą monet.

Plemiona

Plemiona rozgrywa się w średniowiecznym wszechświecie, w którym musisz podejmować decyzje polityczne i rozwijać swoją armię, aby bronić swojego imperium, a raczej plemienia. W tytule jesteś władcą zamku w świecie zniszczenia z intensywnymi bitwami i innymi graczami takimi jak ty. Dlatego twoim obowiązkiem będzie przetrwać i zebrać jak najwięcej zasobów, aby chronić swój lud.

Możesz tu zagrać.

Forge Empires

W Forge Empires jesteś wodzem plemiennym, który założył swoją wioskę w 5000 rpne, w epoce kamienia łupanego, a twoim celem jest rozwój plemienia, aby odniosło sukces i gromadzić coraz więcej zasobów dla wioski, która stale się rozwija. Aby twoje plemię rosło, musisz być strategiem i wybierać między byciem pokojowym władcą lub złym przywódcą, który rozlewa krew, gdziekolwiek się pojawi.

Możesz tu zagrać.

Elvenar

Uruchomiony w 2015 roku Elvenar oferuje świat fantasy online, w którym elfy i ludzie mogą mieszkać razem. Jego celem jest stworzenie bogatego miasta, ale nie będzie to łatwe zadanie. W tym magicznym świecie są też dziwne stworzenia, które aby je pokonać, będą musiały odkryć nowe technologie i tajemnice.

Możesz tu zagrać.

Ikariam

W Ikariam jesteś odpowiedzialny za budowę i ewolucję swojego miasta w starożytnej Grecji, w tym celu musisz zawrzeć kilka sojuszy z innymi graczami. W grze możesz wybierać między trzema rodzajami rządów: arystokracja, demokracja, technokracja, każdy o innej charakterystyce i różnych premiach, na przykład w rządzie arystokratycznym, który jest kontrolowany przez niewielką liczbę osób, ma premię 20% w czasie budowa budynków. Co więcej, kiedy stolica imperium zostanie zdobyta, wkracza do ksenokracji, a gracz otrzymuje tylko połowę korzyści z poprzedniego rządu.

Możesz tu zagrać.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *