artykuł

Gry Podobne do Gothic

Gothic to gra RPG na Windows opracowana przez niemiecką firmę Piranha Bytes. Został wydany w marcu 2001 r. W Niemczech, a następnie wersja w języku angielskim w Ameryce Północnej w listopadzie 2001 r. I wersja polska w dniu 28 marca 2002 r.

Gothic Podobne gry

Assassins Creed Origins

W Assassin’s Creed Origins gracze doświadczają zupełnie nowego stylu walki, w którym mogą zdobywać i używać dziesiątek broni o różnych cechach i cechach rzadkich, eksplorować głęboką mechanikę postępu i rzucać wyzwanie swoim umiejętnościom przeciwko unikalnym i wzmacniającym bossom w tytule opartym na starożytnym Egipcie .

The Witcher

Wiedźmin: Dziki Gon to otwarta gra fantasy RPG pełna ważnych wyborów. W Wiedźminie grasz jako profesjonalny łowca potworów, Geralt z Rivii, w poszukiwaniu dziecka przepowiedni w rozległym otwartym świecie, bogatym w miasta handlowe, pirackie wyspy, niebezpieczne przejścia górskie i zapomniane jaskinie do odkrycia.

Skyrim

Zdobywca ponad 200 nagród Game of the Year, Skyrim Special Edition ożywia fantastyczną fantazję z oszałamiającymi szczegółami. Edycja specjalna zawiera uznaną przez krytyków grę i dodatki z zupełnie nowymi funkcjami, takimi jak zremasterowana grafika i efekty, wolumetryczne boskie promienie, dynamiczna głębia ostrości, odbicia na powierzchni ekranu i inne. Skyrim Special Edition zapewnia także pełną moc modów na PC i konsole. Nowe misje, środowiska, postacie, dialogi, zbroja, broń i więcej – dzięki modyfikacjom nie ma ograniczeń co do tego, czego możesz doświadczyć.

Dragons Dogma

Dragon’s Dogma: Dark Arisen, osadzone w ogromnym otwartym świecie, oferuje satysfakcjonujące wrażenia z walki. Gracze wyruszają w epicką przygodę w bogatym i żywym świecie z trzema towarzyszami AI, znanymi jako pionki. Partnerzy ci walczą niezależnie, wykazując się zręcznością i zdolnościami, które opracowali na podstawie cech wyuczonych od każdego gracza. Użytkownicy komputerów PC mogą udostępniać te pionki online i czerpać ze skarbów nagrody, wskazówki i wskazówki strategiczne, aby pokonać przerażających wrogów. Pionki można również pożyczyć, gdy potrzebne są określone umiejętności do wykonania różnych trudnych misji.

Warhammer Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja światowej sławy gry Vermintide. Nadszedł czas, aby ponownie przyjrzeć się kooperacyjnej masakrze w pierwszej osobie, z ciekawą i nowatorską akcją w walce wręcz, osadzoną w apokaliptycznym świecie End of Time w rozdartym wojną świecie bitew fantasy Warhammer. Tam, gdzie pięciu bohaterów powróciło, by stawić czoła jeszcze większemu zagrożeniu – zjednoczonym siłom niszczycielskiej i wrogiej armii Chaosu i wielkiej hordy Skavenów. Przygotuj się na wyzwanie jak żadne inne, w którym ty i twoja drużyna desperacko staracie się przetrwać niekończący się atak. Wybierz spośród 15 różnych karier, wspinaj się po drzewach talentów, dostosuj arsenał do swojego stylu gry, przejdź przez kilka imponujących poziomów i rzuć sobie wyzwanie w naszym nowym systemie Heroicznych Aktów. Jedyną rzeczą między absolutną porażką a zwycięstwem jest ty i twoi sojusznicy. Jeśli upadniesz, Imperium też upadnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *