artykuł

Gry Podobne do DayZ

H1z1 to popularna gra survivalowa z elementami strzelania wydana w 2015 roku, sprawdź poniżej kilka bezpłatnych opcji z tymi samymi elementami.

Gry Podobne do DayZ

7 Days to Day

7 dni na śmierć to FPS w otwartym świecie, o którym mówi się, że na nowo zdefiniował gatunek survival horroru. Rozgrywka toczy się w postapokaliptycznym świecie pełnym nieumarłych, w którym musisz odkrywać gigantyczny świat ze swobodą poszukiwania zapasów i sprzętu, aby przetrwać. Tytuł ma niezrównany system rzemiosła i konstrukcji, który pozwala budować własny fort z pułapkami, naprawiać zbroję i wyposażenie z ponad 400 przepisami. Nadal możesz prowadzić własny pojazd, pracować lub rywalizować z innymi graczami, walczyć z różnymi typami zombie i nie tylko.

Infestation: Survivor Stores

Po tym, jak wirus szybko się rozprzestrzenia, populacja ludzka zostaje prawie całkowicie zdziesiątkowana, pozostawiając jedynie terror na świecie. I w tym opustoszałym scenariuszu w grze Infestation: Survivor Stories musisz przetrwać, stawiając czoła częstym zagrożeniom i brakowi zasobów. Tytuł zawiera opcje oglądania pierwszej i trzeciej osoby, zadowalanie różnych graczy, otwarty nieliniowy świat, możliwość stworzenia własnego klanu, ogromną różnorodność arsenału i wiele więcej. Ponadto wybierasz swoją drogę między byciem mężem prawa a bandytą, zabijając wszystkich wokół ciebie.

Fallen Earth

W Fallen Earth jesteście odpowiedzialni za własne wydarzenia, po 2156 roku świat został zniszczony przez broń nuklearną i biochemiczną. Tak, że niewiele miejsc mogłoby faktycznie nadawać się do zamieszkania. Jednym z tych miejsc jest Wielki Kanion, gdzie Twoim zadaniem będzie przetrwanie na ponad 1000 kilometrów kwadratowych w trudnym i tajemniczym terenie. Gra ma hybrydowy system walki w czasie rzeczywistym w pierwszej osobie z elementami akcji RPG, a ponadto musisz być przygotowany na ewentualne dynamiczne wydarzenia, które odbywają się regularnie, w tym inwazje i odkrycia zapasów.

sZone-Online

Po tym, jak badania naukowe poszły w złym kierunku, po testach wysokoenergetycznych z akceleratorem cząstek powstają miliardy czarnych dziur, co powoduje pęknięcie czasu i przestrzeni, stworzenia Ziemi poddawane są działaniu magnetycznym i rozwijają wszelkiego rodzaju mutacja i anomalie. W tym scenariuszu musisz przetrwać. W tytule będziesz miał do odkrycia ponad 40 km wysp, od małych wiosek po opuszczone strefy wojskowe. Ponadto będziesz musiał poradzić sobie z tysiącami zmutowanych nieumarłych. Możesz także wybrać zawód lekarza, naukowca, myśliwego, żołnierza lub inżyniera.

PlayerUnknow’s Battleground

Od tego samego twórcy TERA Online, Bluehole, pole bitwy gracza Unknow oferuje intensywną walkę na mapie, na której 100 graczy walczy o przetrwanie. Każdy gracz spada ze spadochronem w dół części mapy i musi początkowo szukać zasobów i broni, aby przetrwać ataki innych graczy. Obecnie tytuł jest dostępny na Xbox One i PC, gdzie ostatnio osiągnął poziom 3 milionów jednoczesnych graczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *