artykuł

Gry Podobne do Aion

Aion: The Tower of Eternity to MMORPG stworzony przez NCSoft. Pierwotnie wydany w Korei, tytuł trafił do sklepów amerykańskich 22 września 2009 r., A sklepów europejskich 25 tego samego miesiąca dzięki modelowi pay-to-play. Chociaż nie został oficjalnie wydany w Brazylii, tytuł jest dostępny za darmo i bez blokady regionu dla Ameryki Południowej.

Podobne gry do AION

5 – Blade and Soul

 

Wprowadzony na rynek w 2012 roku Blade & Soul opracowany przez NCsoft, południowokoreańską firmę, która ma słynne tytuły, takie jak Lineage II, Aion: The Tower of Eternity, Guild Wars, przedstawia idealny świat online dla tych, którzy lubią fantasy z orientalnymi akcentami. W tytule gracze znajdują rozległy świat, w którym dwie frakcje walczą w niekończącej się wojnie. Dzięki walce zorientowanej na akcję klasy postaci można w dużym stopniu dostosowywać do indywidualnych potrzeb, każda z unikalnym stylem umiejętności i stylu walki inspirowanym orientalnymi sztukami walki.

Możesz go pobrać tutaj.

4 – Perfect World

 

Perfect World to elektroniczna gra gatunku MMORPG opracowana i wydana przez Beijing Perfect World na różne platformy komputerowe. Jest to darmowa gra, która została zaprojektowana z myślą o wprowadzeniu elementów chińskiej kultury, aby gracze uczyli się podczas zabawy w ten sposób. Jednak obecnie dodaje się również elementy kultury europejskiej. W Perfect World będziesz cieszyć się ogromnym wszechświatem i bogatą w mitologiczne legendy, głównie chińskiego pochodzenia, z przerażającymi tajemnicami, fantastycznymi stworzeniami i wyzwaniami, które mogą pokonać tylko prawdziwi bohaterowie. W tym MMORPG spotkasz starożytne cywilizacje, spadkobierców wszechmocnych bogów, którzy zaprosą Cię do wciągającej fabuły – historii, w której główną postacią jesteś ty! Jako jedna z tych istot znajdziesz starożytny świat, pełen magii i wyzwań, z mnóstwem tajemnic, które można odkryć w imponującej fabule.

Możesz go pobrać tutaj.

3 – ArcheAge

ArcheAge to epicka fantasy MMORPG bez wcześniej zdefiniowanych ścieżek i postępów. Możesz wybrać własną ścieżkę i podążać swoją ścieżką od początkowych kontynentów Haranyi i Nuii do zagubionej ori Aurorii, miejsca narodzin magii. Możesz władać niesamowitymi mocami ze 120 unikalnych kombinacji klas, opanować ponad 20 umiejętności rzemieślniczych, budować domy i sklepy spożywcze w otwartym świecie, kultywować, handlować, zawierać sojusze i marnować odpady dla wszystkich na twojej drodze. Możesz też odwrócić się od tego i żyć jak pirat, plądrować kupców i plądrować na pełnym morzu za łup i złoto.

Możesz go pobrać tutaj.

2 – TERA Online

TERA: The Exiled Realm of Arborea, to gra MMORPG wyprodukowana przez Bluehole Studios i wydana przez En Masse Entertainment. Gra została wydana w Korei Południowej 25 stycznia 2011 r., W Japonii, 18 sierpnia 2011 r., W Ameryce Północnej 1 maja 2012 r., Aw Europie 3 maja 2012 r., Z zamkniętą wersją beta i otwarte, co miało miejsce przed uruchomieniem. NHN Corporation, NHN Japan Corporation, En Masse Entertainment i Frogster Interactive Pictures opublikowały grę odpowiednio w tych regionach.

Możesz go pobrać tutaj.

1 – Lineage II

Lineage II to internetowa gra RPG pełna przygód i akcji skoncentrowana głównie na PvP (modalność, w której gracz gra przeciwko graczowi). Partnerstwo między Level Up i NCsoft® w celu dostarczenia większej ilości tej gry online, zapewnia dostęp brazylijskich graczy do amerykańskich serwerów o tym wielkim międzynarodowym tytule. Stwórz swoją postać, wybieraj spośród różnych dostępnych ras i klas i odważnie stawiaj czoła wyzwaniom. Poznawaj poszukiwaczy przygód z całej planety i wyrusz w epickie podróże w nieznane. Zmierz się z potworami o podwyższonej sztucznej inteligencji, gotowymi reagować zgodnie z twoimi działaniami, i wybierz swoje potężne zdolności do pokonania wrogów. Udowodnij swoją wartość w trakcie tego wszechstronnego konfliktu w czasie rzeczywistym.

Możesz go pobrać tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *