Exitlag

Opóźnienie wyjścia jest częścią programów optymalizacji kół, zwanych reduktorami ping. Pomimo tego, że należą do tej samej kategorii, każdy program lub oprogramowanie działa inaczej w zależności od technologii.

Według naszych testów, Exit Lag był programem, który okazał się najbardziej skuteczny w utrzymywaniu balansu opóźnień w grach, unikaniu upadków i rozłączeń.

Program działa w celu zagwarantowania stabilności połączenia dzięki systemowi optymalizacji w czasie rzeczywistym, z serwerami rozmieszczonymi na całym kontynencie.

Technologie obecne w oprogramowaniu to:

Multipath

Multipath to technologia używana wyłącznie przez Exilag, w której pakiety połączeń są wysyłane jednocześnie przez wszystkie różne.

Serwery na całym świecie

Exitlag jest objęty setkami serwerów rozmieszczonych na wszystkich kontynentach. Optymalizacja połączenia z dowolnego miejsca w dowolne miejsce.

Ponadto program ma inne funkcje, takie jak FPS Boost, który wprowadza niewielkie zmiany w systemie operacyjnym, które mogą zwiększyć wydajność klatek na sekundę w grach, Optymalizacja w czasie rzeczywistym, która szuka najlepszej trasy dla gracza, Multi Internet Connection w przypadku gracz ma więcej niż jeden punkt internetowy, w którym można jednocześnie korzystać z dwóch, a na końcu kształtowanie ruchu, w którym priorytetem jest ruch w grach, a połączenie nie ma wpływu nawet na inne aplikacje wymagające przepustowości.

Exig Lag Crack

Niestety, jeśli szukasz crack do programu Exit Lag, nie jest to odpowiednia strona, ale możesz pobrać program Exit Lag i wypróbować go przez trzy dni.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *