artykuł

Darmowe Gry Podobne do Diablo

Nie można mówić o RPG akcji bez pamiętania tytułu Blizzarda Diablo, który spopularyzował ten gatunek i stał się inspiracją dla kilku tytułów. O grze wspominano jeszcze bardziej w mediach przez niedawne ogłoszenie Diablo 4, które zawierało epicki zwiastun, i dlatego otrzymało pozytywne recenzje od największych kanałów tego gatunku.

Gry Podobne do Diablo

Divinity Original Sin

Divinity Original Sin to nagradzana gra RPG z izometryczną kamerą i unikalnym turowym systemem walki, z innowacyjnym, wysoce interaktywnym systemem współpracy między graczami, z dynamicznym światem, w którym twoje wybory generują konsekwencje. Ta gra to prawdziwa gra RPG, więc jesteś odpowiedzialny za swoją historię i wybory w świecie pełnym interakcji i możliwości, w którym krok po kroku elementy układanki będą do siebie pasować, dopóki nie znajdziesz głównych powody, dla których ludzie podejmują działania w tym tajemniczym świecie. Jedną z interesujących funkcji zawartych w tytule jest możliwość tworzenia spersonalizowanych map, w których możesz wezwać znajomych do ich ukończenia.

Kings Road

Dostępne za darmo, w Kings Road wybierasz swoją postać z trzech dostępnych klas, aby eksplorować świat z niesamowitą grafiką i setkami wyzwań. W grze Twoim zadaniem jest uratować króla Alderstone’a i walczyć z siłami ciemności, abyś mógł łatwo korzystać z pomocy innych graczy. Pomimo uproszczonej grafiki, aby uruchomić ją bezpośrednio z przeglądarki, gra ma system walki oparty na akcji i powinna zostać wyróżniona na tej liście.

Sacred Gold

W Sacred Gold doświadczasz wydarzeń w królestwie Ankarii, po tym jak cień demona spadnie na region, powodując pojawienie się złych stworzeń. Gra ma szczegółowy epicki świat z 16 regionami z heroicznymi zadaniami, trudnymi do pokonania wrogami i wojownikami, 8 grywalnymi klasami i dużą ilością przygód. Ta jakość przyniosła grze w 2004 r. Nagrodę za najlepszą grę RPG dla widzów graczy „PC Gamer”.

Titan Quest

Titan Quest to innowacyjna gra RPG akcji osadzona w starożytnej Grecji, Egipcie i Azji, po tym jak niebezpieczni tytani uciekli z wiecznego więzienia, wprowadzając chaos w tym regionie. Dzięki temu tylko jeden bohater zostanie wybrany do misji i stoczy epicką bitwę, aby sprawdzić wiarę ludzi i bogów. Podczas podróży spotkasz kilku złoczyńców z mitologii greckiej, w tym bestię Cerberus i rzekę Styks. Tytuł zawiera również 28 klas i ponad 1000 legendarnych elementów, które służą do zwiększenia mocy twojego bohatera, a także niesamowity, realistyczny i szczegółowy świat.

Path of Exile

Path of Exile, dostępne za darmo na Steamie i określane przez wielu jako „nie do wygrania”, to jeden z najpopularniejszych tytułów w gatunku Action RPG, który wyróżnia się tym, że jest online, umożliwiając interakcję z setkami graczy. Rozgrywka odbywa się w fantastycznym świecie Wraclast, na który składa się bardzo silna gospodarka stworzona przez samych graczy. W tytule, który ma wciągający i rozległy świat, możesz nadal dostosowywać swoją postać, mieć dostęp do rozległego drzewa umiejętności i walczyć z hordami demonicznych stworzeń za pomocą systemu walki, który nie pozostawia nic do życzenia. Niedawno studio Gear Grinding Games ogłosiło wersję 2 gry, która obiecuje wprowadzić bardziej szczegółową grafikę, więcej jakości walki, nowe mapy i jeszcze głębszą fabułę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *