Zalecane gry mmorpg na czerwiec 2018

Jak zwykle, zalecamy gry MMORPG co miesiąc w oparciu o wydania i aktualizacje, sprawdź czerwcowe gry.

5 – TERA

TERA” otrzymała niedawno aktualizację “Przysięga Bohatera”, która doprowadziła do tytułu nowego lochu dla postaci powyżej poziomu 65 i comiesięcznego wydarzenia dla graczy.

Tytuł jest bezprecedensowym MMORPG z grafiką wysokiej jakości, kilkoma klasami o wyjątkowych umiejętnościach, wymagającymi lochami i niesamowitą treścią.

4 – Eternal Quest

Opracowany przez Brazylijczyków, “Eternal Quest“, będzie miał serwery otwarte do testowania Open Beta i wszyscy są zaproszeni.

Eternal Quest” zawiera grafikę 2D izometryczną ze starym śladem i unikalnym światem

3 – Ragnarök Online

Ragnarök Online” niedawno otrzymał ekspansję “Insurrection”, która przyniosła nową ewolucję klasy Punisher, tak zwanych Powstańców.

Ma nawet ponadprzeciętną popularność, dzięki unikalnej grafice, która nigdy nie przewyższała, oraz gigantycznej ilości grywalnych klas.

2 – Bless

Długo oczekiwany tytuł, a raczej hypothetic MMORPG “Bless” został w końcu wydany w tym miesiącu na Steamie, co czyni go jednym z najczęściej granych tytułów gatunku Steam.

Oferowany jako buy-to-play, “Bless” oferuje ogromny świat z niesamowitymi scenariuszami i wymagającymi stworami, masowymi walkami PvP pomiędzy frakcjami i bogatą zawartością.

1 – Dauntless

Oferując wyjątkową grę RPG w stylu “Monster Hunter Online“, “Dauntless” został wydany na PC z ogromnym sukcesem i ponad milionem pobrań w mniej niż 1 tydzień.

Tytuł zawiera charyzmatyczną grafikę, wyjątkową i wymagającą grę akcji, a także różne stwory, w tym smoki, aby zostać pokonanym.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *