TOP 10 Gry RPG Online

Gry RPG online lub MMORPG są doskonałą opcją dla tych, którzy chcą bawić się z przyjaciółmi lub uczestniczyć w epickich przygodach wraz z graczami z całego świata. Szukając internetowych gier RPG w Internecie, znajdziemy niezliczone różne opcje gier, z których wiele jest darmowych, a wkrótce pojawi się wątpliwość, który z nich zagrać.

Jeśli chcesz zacząć grać w nową grę RPG Online, ale wciąż masz pytania, które wybrać, sprawdź naszą listę 10 najlepszych darmowych gier RPG 2018. Poznaj każdą grę i jej główne cechy, aby wiedzieć, która z nich pasuje najlepiej czego szukasz.

10 – AION

Oryginalnie płatna gra “Aion” jest grą RPG online, która jest dostępna od 2012 roku. Posiada całkowicie unikalny tryb walki powietrznej o nazwie PvPvE, w którym dwie frakcje mogą walczyć ze sobą lub ze smokami, aby opanować forty i specjalne strefy .

Aktualizacje “Aion” są zawsze pełne treści, a gra ma jeden z najbardziej szczegółowych procesów tworzenia postaci.

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows Vista, 7
Procesor: Intel Pentium4 2.8Ghz / AMD Sempron 2800 lub wyższy
Pamięć: 1 GB pamięci RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 / AMD Radeon X1550 lub nowsza
DirectX: Wersja 9.0c
Przechowywanie: 30 GB dostępnej przestrzeni

9 – Tree of Savior

Tree of Savior” to internetowa gra RPG osadzona w fantastycznym świecie z kolorową i bardzo piękną grafiką przypominającą klasyczny Ragnarok. Jest to doskonała gra dla każdego, kto szuka czegoś z kilkoma opcjami do wyboru, ponieważ nie ma stałej misji, którą gracz musi wykonać.

W nim możesz wybierać spośród różnych opcji klasowych i rozwijać swój unikalny styl gry. Oprócz posiadania innowacyjnego systemu doświadczeń, nadal istnieje możliwość wyboru spośród wielu opcji pracy, umiejętności i statusu oferujących wiele możliwości zmian.

MINIMALNE WYMAGANIA:

System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
Procesor: Intel i3
Pamięć: 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 200 Series lub nowsza
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe
Pamięć: 32 GB dostępnej przestrzeni
Inne uwagi: klawiatura, mysz

8 – Blade and Soul

W grze “Blade & Soul” gracz staje się częścią fantastycznego świata pełnego różnorodnych scenariuszy opartych na sztuce uznanego artysty Hyung Tae Kim. Ma dziewięć klas i szybki i dynamiczny system walki skoncentrowany na kombinacjach i technikach kontrataku.

Jeśli szukasz gry z trudnym systemem walki, “Blade & Soul” będzie doskonałym wyborem. Wybierz swoją ulubioną rasę i klasę i wkrocz do świata, w którym twoje umiejętności walki mogą być kluczem do chwały.

MINIMALNE WYMAGANIA:

System operacyjny: Intel Dual Core / AMD Athlon 64X2
Procesor: XP: 2 GB / Vista, Win7: 3 GB
Pamięć: 3 GB pamięci RAM
Karta graficzna: nVidia Geforce 8600GT / AMD Radeon HD4600
Przechowywanie: 22 GB

7 – Skyforge

Z 15 różnymi klasami, “Skyforge” to science-fiction i fantasy MMORPG osadzone w świecie Aelion. W grze gracze starają się zostać nieśmiertelni, aby chronić świat przed inwazyjnymi zagrożeniami. Gracze mogą tworzyć wiele klas w jedną postać, będąc w stanie przełączać się pomiędzy klasami niemal w dowolnym momencie.

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows XP / 7/8/10
Procesor: Dual Core E2160 1,8 GHz
Karta graficzna: GeForce 8600 GTS, Intel HD 3000, Radeon HD 4650 lub lepszy
RAM: 2 GB
HD: 20 GB wolnej przestrzeni

6 – Tera

Tera” to internetowa gra RPG, która ma już dużą społeczność aktywnych graczy dzięki doskonałemu systemowi walki i nowym funkcjom, które są często dodawane.

W “Tera” najlepszą rzeczą w czasie bitwy jest twoja zdolność. W systemie True Action Combat gracz nie powinien po prostu klikać wrogów, aby zaatakować. Musisz zastanowić się nad pozycją, celem, a nawet czasem, aby zrobić dobrze w starciach.

Gra jest całkowicie darmowa i zawiera wiele treści zarówno dla tych, którzy wolą pozostać w PVE, jak i tych, którzy lubią bitwy PVP.

MINIMALNE WYMAGANIA:

System operacyjny: Windows 7, 32-bitowy
Procesor: Intel i3 2130 / AMD FX 4130
Pamięć: 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna: GeForce 9800 GT / Radeon HD 3870
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe
Przechowywanie: 45 GB dostępnej przestrzeni

5 – Archeage

Z tych samych twórców “Lineage“, “Archeage” to koreańska gra RPG z rozbudowanym światem, w której gracz może tworzyć domy, farmy, zamki i inne, aby dostosować swoje terytorium.

Pomimo tego, że gra jest darmowa, oferuje opcję zapłaty za patrona i ma zalety, takie jak podwójne punkty pracy, dodatkowe doświadczenia, szybsza praca i wiele więcej. Walki z broniami są dynamiczne i mogą występować na lądzie, wodzie lub nawet w powietrzu.

MINIMALNE WYMAGANIA:

System operacyjny: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7.
Procesor: Intel Core 2 Duo.
Pamięć: system 4 GB pamięci RAM.
Dysk twardy: 40 GB.
Karta graficzna: GeForce 8000 512MB lub Radeon HD 4000 512Mb.

4 –  Path of Exile

Path of Exile” to internetowa gra RPG, która podąża za linią “Diablo”. Jego głównym celem jest walka, która towarzyszy wielkiej różnorodności przedmiotów i możliwości personalizacji postaci.

Jedną z jego największych różnic jest drzewo umiejętności, które oferuje graczom praktycznie nieskończone możliwości. Możesz stworzyć swojego unikalnego wojownika, aby walczył w wymagających zadaniach lub stawił czoła innym graczom w PVP. “Path of Exile” jest całkowicie darmowa i nie ma możliwości zdobycia przewagi dzięki płatnym przedmiotom.

MINIMALNE WYMAGANIA:

System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista / Windows 7/8
Procesor: zgodny z X86 1.4 GHz lub szybszy
Pamięć: 2 GB pamięci RAM
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® 7800 GT lub ATI Radeon ™ X1950 Pro lub wyższa
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe
Przechowywanie: 5 GB dostępnej przestrzeni

3 – Revelation Online

“Revelation Online” to darmowa gra MMORPG opracowana przez chińską firmę NetEase. W grze gracze mają możliwość wyboru jednej z sześciu postaci o różnych stylach walki i umiejętnościach, w tym Light Blade, Templar, Summoner i Elementalist.

MINIMALNE WYMAGANIA:

System operacyjny: Windows XP SP3
Procesor: Intel Pentium Dual-Core 2,4 GHz
Karta graficzna: Zintegrowana karta graficzna GeForce 9500GT / Intel HD4000 lub lepsza
RAM: 2 GB
HD: 30 GB

2 –  Guild Wars 2

Guild Wars 2” to MMORPG o otwartym świecie, który może spodobać się wszystkim typom graczy. Ma całkowicie innowacyjny świat, który zmienia się zgodnie z działaniami graczy. Jeśli szukasz fajnego MMORPG do gry z przyjaciółmi, Guild Wars 2 to doskonały wybór.

Gra jest również świetna dla każdego, kto szuka PVP z bardziej tradycyjną strukturą skupioną na umiejętnościach i koordynacji. Oprócz bitew drużynowych i trybów opartych na celach, wciąż ma tryb World vs World, który promuje bitwy pomiędzy graczami na wszystkich serwerach.

MINIMALNE WYMOGI

System operacyjny Windows XP, Windows Vista, Windows 7.
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz.
RAM: 2 GB.
Karta wideo: GeForce 7800 lub nowsza.
DirectX 9.0c.
HD: 25 GB miejsca na dysku.

1 – Mu Legend

Po miesiącach oczekiwania, “MU Legend“, długo wyczekiwany prequel MU Online, MMORPG, który stał się historią w Brazylii, jest wreszcie dostępny dla publiczności za pośrednictwem otwartej wersji beta. Tytuł pochodzi od brazylijskiego portugalskiego i przynosi tę nostalgiczną atmosferę pierwszej gry swojego poprzednika, w tym klasy oparte na już znanych klasach “MU Online“. Dodatkowo, gra zawiera walkę w hack-and-slash, różne treści PVP i piękną grafikę odtwarzaną z mocą Unreal Engine 3.

MINIMALNE WYMOGI

System operacyjny: WinXP SP3, Win7 (32-bitowy) SP1 i nowsze wersje
Procesor: Intel Quad Core / AMD Phenom II X4 i nowszy
Pamięć: min. 3 GB
Karta graficzna: Geforce 8800GT / Radeon HD4850 lub nowsza
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe
Przechowywanie: 25 GB dostępnej przestrzeni

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *