Gry Multiplayer

Istnieje kilka rodzajów lokalnych i kooperacyjnych gier wieloosobowych, ale jeśli chodzi o grę z tymi, którzy nie mieszkają w pobliżu lub nie mogą być w tym samym miejscu z jakiegokolwiek powodu, gry sieciowe dla wielu graczy są świetną opcją. Sprawdź naszą listę najlepszych gier online dla wielu graczy, abyś dobrze się bawiła z przyjaciółmi.

Overwatch

Overwatch jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier karcianych dla wielu graczy. Gracze są podzieleni na dwie drużyny i muszą wybrać jedną z dostępnych postaci do walki i wygrać cel. W Overwatch każda postać ma swoją rolę, a wybory tych ról odegrają bardzo ważną rolę w decydowaniu pomiędzy zwycięstwem a porażką.

Odwiedź oficjalną stronę gry.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tęczowa szóstka Toma Clancy’ego to FPS z bitwami wypełnionymi elementami taktycznymi i pracą zespołową. Gracze mogą współzawodniczyć razem w trybie online, gdzie każda drużyna wybiera swoje postacie i sprzęt, aby stawić czoła przeciwnikom zgodnie z wybraną misją. W Oblężeniu musisz działać wspólnie ze swoimi kolegami z drużyny, aby wyłonić zwycięzcę.

Sprawdź stronę gry na Steam.

The Division

W Dywizji świat jest zdewastowany przez wielką epidemię, która spowodowała upadek Nowego Jorku. Jako agent taktyczny Dywizji, jego misją jest ochrona pozostałości miasta podczas próby przywrócenia nadziei ocalonych. Możesz odkrywać miasto sam lub z pomocą przyjaciół w spółdzielni, co sprawia, że przygoda jest jeszcze przyjemniejsza.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Player’s Unknow Battleground

Battlegrounds PlayerUnknown to gra dla wielu graczy, która umieszcza graczy w meczach w stylu bitwy, pełnych akcji i strzelanin. Ostatecznie wygrywa tylko jedna drużyna. Mecze Battlegrounds PlayerUnknown rozpoczynają się zwykle od dużej liczby uczestników. Oprócz unikania bycia zabijanym przez innych graczy, nadal konieczne jest ucieczkę z obszarów dotkniętych promieniowaniem.

Sprawdź stronę gry na Steam.

GTV V

GTA V odniosła ogromny sukces od czasu wydania, a jego wersja online nie mogła być inna. Gra GTA V Online została dodana do oryginalnej gry, umożliwiając zwiedzanie miasta i wykonywanie misji wraz z innymi graczami, co czyni tytuł jeszcze bardziej zabawnym. Oprócz wydarzeń tematycznych, GTA V Online otrzymuje aktualizacje o nowe tryby i elementy do gry.

Sprawdź stronę gry na Steam

Hearthstone

Oprócz pretendentów gry karciane dla wielu graczy to także świetna zabawa. W tej grze karcianej Blizzard, w której występują postacie oparte na uniwersum World of Warcraft, tworzysz niestandardową talię do grania z ludźmi z całego świata Blizzard planuje wprowadzić tryb współpracy do gry, ale nic nie zostało potwierdzone, dopóki moment.

Sprawdź oficjalną stronę gry.

Conan Exiles

Conan Exiles to średniowieczna gra o przetrwaniu, pełna mechaniki i możliwości. Nawet we wczesnej fazie dostępu ma już dobrą społeczność graczy. Głównym celem jest przetrwanie, ale z czasem twoja postać dołącza do grup graczy, a nawet może uczestniczyć w wojnach lub zapuszczać się w lochy pełne wyzwań bossów.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive rozpoczął jako Counter-Strike: Source port dla XBOX 360, ale Valve zdecydowało się nadać mu nowy tytuł i dziś jest to jedna z najpopularniejszych gier online dla wielu graczy. Oprócz nowych map, postaci i broni, gra wciąż oferuje aktualne wersje klasycznej zawartości CS. W Counter Strike: Global Offensive rywalizujesz online z terrorystami lub terrorystami w kilku bardzo zabawnych trybach, w których praca zespołowa jest najważniejsza.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Albion Online

Opracowany przez Sandbox Interactive Albion Online jest otwartym światem gier MMORPG, pełnym możliwości eksploracji. Posiada dużą liczbę map, które można eksplorować i kilka opcji dla każdego, kto chce grać w trybie multiplayer, czy zwiedzanie świata z przyjaciółmi czy dołączenie do gildii. Nawet platforma gry nie będzie limitowana, ponieważ oferuje platformę dla wszystkich wersji.

Sprawdź oficjalną stronę gry.

Rocket League

Rocket League to idealne połączenie piłki nożnej z pojazdami. Jego rozgrywka opiera się na fizyce, zapewniając wiele godzin zabawy i realistyczne rezultaty. Poza gwarantowaną zabawą wśród przyjaciół, gra jest bardzo konkurencyjna, idealna dla tych, którzy chcą tworzyć zespół i rywalizować z innymi ludźmi z całego świata. Możliwe jest wybranie kilku różnych samochodów i rywalizacja na bardzo szczegółowych i pełnych akcji arenach.

Battlefield 1

Battlefield 1 to świetne wrażenie FPS stworzone przez DICE i opublikowane przez Eletronic Arts. Podobnie jak wszystkie inne gry z serii Battlefield, przynosi wiele akcji, broni i pojazdów wojennych, ale tym razem wszystko dzieje się podczas I wojny światowej. BF1 to idealna opcja dla tych, którzy chcą spotkać się z przyjaciółmi i dobrze się bawić online. Możliwe jest tworzenie oddziałów i walka z innymi graczami z całego świata w dynamicznych meczach i ewolucji osobistych graczy.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Smite

Smite to darmowa MOBA wydana przez Hi-Rez Studios. Gra ma bardzo podobny system do LoL i Dota, ale z trzecią kamerą zamiast z góry na dół. Temat gry jest niezwykły i bardzo interesujący, polegający na walce pomiędzy najsławniejszymi bogami różnych kultur i okresów. Smite jest bardzo konkurencyjny i zabawny w grach z klasą, szczególnie wśród tych, którzy preferują bardziej strategiczne gry.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Ark

Ark to dobrze wykonana gra o przetrwaniu między dinozaurami a elementami science fiction. Podobnie jak inne gry tego gatunku, Arka musi nauczyć się, jak przetrwać, polując, zbierając materiały, budując schronienia i stawiając czoła gigantycznym stworom, a także

inni gracze. Dla tych, którzy chcą zapuścić się w rozległy świat o wysokim poziomie przetrwania, jest to doskonała opcja.

Sprawdź stronę gry na Steam.

League of Legends

League of Legends to jedna z najstarszych bitewnej bitwy online (MOBA). Gra rozpoczęła się w 2009 roku i do dziś jest jednym z głównych krajobrazów konkurencyjnych. Ma ponad 100 mistrzów i opiera się na strategiach na czas. Można spędzić kilka godzin bawiąc się z przyjaciółmi, a nawet samemu, wspinając się i docierając do nowych lig. League of Legends jest darmowa i idealna dla każdego, kto chce dołączyć do grupy, aby stawić czoła innym graczom na świecie.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Dota 2

Podobnie jak LoL, Dota 2 to jedna z największych gier na świecie i aktualnie najczęściej grana na Steamie z milionami graczy online każdego dnia. Dota 2 to bardzo konkurencyjny i strategiczny moba idealny do gry w grupach po 5 osób. Każda gra jest bardzo dynamiczna i ekscytująca, a gracz może wybierać spośród 108 bohaterów do wykorzystania podczas walki.

Sprawdź stronę gry na Steam.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *